No cześć. Więc myślę że wrócę trochę na Scratcha. Ale zanim ktoś się ucieszy (w co wątpię), to nie jest to decyzja ostateczna. Do tego: - Nie będę już robił tutaj gier. - Nie będę jakoś dużo aktywny. - Najprawdopodobniej czasem będę udostępniał prace graficzne/animacje. To tyle. Miłego dnia :) PS. Zapraszam na mój serwer DC: XH8nwczVJ8