Bardzo pszepraszam za to , że długo nie było nowych projektów , ale nie miałam pomysłu na jakiś nowy projekt , a nie mam motywacji na dokończenie starych projektów. Dodatkowo , jak mogliście zauważyć na miniaturce , mam za mało pamięci i musiałam się zająć sprzątaniem laptopa (i nawet jak coś usuwam to nic się nie zmienia) , więc narysowałam węża z nudów żebyście wiedzieli że przynajmniej żyję (trochę mi wyszedł za krótki). Jakby ktoś pytał jaki to wąż to jest heterodon zachodni (Heterodon nasicus)