Nudziło mi się, więc zrobiłem beta mojego nowego nieoficjalnego windowsa "Gruzdows".
Dedicated to @central_bob. 0.1 - dodano startup i ekran "Zapraszamy!" 0.2 - dodano ekran logowania z podświetleniem (nie można jeszcze się zalogować)