Jest to prosty program, do zrobienia na emulatorze, który może zostać wykorzystany do wielu innych bardziej zaawansowanych projektów (ja np. na normalnym wyświetlaczu, pracuje nad Tetrisem). Należy ruszać strzałkami, jest tu co prawda małe niedopracowanie (normalny wyświetlacz, wyłącza się cały program, kiedy światło tak jakby "wyjeżdża poza wyświetlacz"), ale bardzo podobny program da się zrobić na normalnym, tyle że tam trzeba inaczej sterować.