Pełny tytuł: Buduję statek, chociaż totalnie nie umiem! - animacja Zaczęłam to robic jakieś cztery dni przed końcem czasu + nie znam sie na statkach kosmicznych więc musicie mi wybaczyć krótki czas i nieprofesjonalność (i Boba Budowniczego xd)