To jest testy gry mulitiplayer, używa się strzałek, i trzeba dotrzeć do tego czerwonego, jednak przeniesie nas dalej, dopiero gdy będzie tam oboje graczy. No i trzeba przetestować jak to działa tak na żywo, z tym że test wymaga dwóch osób, więc nie jestem tego w stanie sama przetestować. I przy kończeniu gry, trzeba wyłączyć poprzez czerwony ośmiokąt, bo inaczej się zepsuje.