WYNIKI: https://scratch.mit.edu/projects/1258679853/ WAŻNE INFORMACJE W NOTATKACH I PODZIĘKOWANIACH.Zapraszam Was na nasz drugi konkurs (@Trabantix i @boberobobek)! Radzę wam przeczytać instrukcje do końca bo jest wiele bardzo ważnych informacji na temat konkursu.(podziękowania zresztą też) Żeby się zapisać, tak jak wcześniej, trzeba po prostu dać serce i gwiazdkę w tym projekcie i napisać tu w komentarzach (goście specjalni nie muszą dawać ani serca ani gwiazdki, najprawdopodobniej będzie jeden gość specjalny, którego wybraliśmy-robi świetne animacje i właśnie z nich słynie). Mamy nadzieję, że się zgodzi wziąć udział w naszym konkursie, a jest to...niedługo się dowiecie. Tym razem to wydarzenie organizuję z @Trabantix. Teraz konkurs będzie polegał na stworzeniu najlepszej animacji, ale będzie on zawierał dwa etapy. Pierwszy etap polega na stworzeniu jak najlepszego intro. Zapisy będą do 24.11, a trzeba będzie je stworzyć i przesłać do 27.11. Później nie przyjmujemy. 29.11 będzie ogłoszenie na koncie Trabantiksa, kto przechodzi dalej. Najprawdopodobniej z konkursem pożegna się od 5 do 7 uczestników (zależy ile ogółem będzie). Ci co przejdą dostaną 1x ❤️ ode mnie i 1x⭐ od @Trabantix w jednym innym projekcie. Potem zakwalifikowani do drugiego etapu będą musieli stworzyć animację i ją przesłać albo mi napisać którą chcecie wystawić do 19.12. a 23.12 będą wyniki (chyba).Jeśli ktoś się dostanie do drugiego etapu ale animację zrobi w ciągu pierwszego etapu uznajemy projekt.Uwaga! Animacja ma być zrobiona w trakcie konkursu. Sprzed daty udostępnienia tego projektu nie uznajemy. Następny konkurs zrobię mniej więcej między lutym a kwietniem. Jak czegoś nie rozumiecie to nie wstydźcie się. Napiszcie po prostu w komentarzach a ja wam wytłumaczę. Ostatni konkurs będzie chyba w połowie maja. Zobaczymy. I w czerwcu dzień po wynikach konkursu będzie podsumowanie i podium tych którzy mieli najlepszą średnią miejsc w tych konkursach. Będą dodatkowe nagrody ale szczegółowo napiszę o tym dopiero za kilka miesięcy. Stworzyłem dodatkowe konto do rozdawania nagród a nagrody rozdamy mniej więcej trzy dni po wynikach Nagrody: 1. miejsce 5x❤️ 4x⭐ w 7 różnych projektach, 4 śledzie, i automatyczne dostanie się do drugiej rundy następnego konkursu związanego z animacjami chociaż i tak raczej już takiego nie będzie 2. miejsce 4x❤️ 4x⭐ w 4 różnych projektach+ 3 śledzie 3.miejsce 3x❤️ 3x⭐ w 2 różnych projektach+ 2 śledzie Nie ma już 4 miejsca ponieważ tylko 7 zakwalifikowało się do finału i przesłało mi na czas swój projekt. Nie ma już 5 miejsca ponieważ jest mniej uczestników niż się spodziewałem. Odpadnie 5 osób. Proszę w wiadomościach nie hejtować innych ani tego konkursu! Jeśli ktoś naruszy tą zasadę wyrzucam go z tego konkursu. Możecie dawać pomysły co mamy zrobić w następnych konkursach. Jeśli coś wam się z tego nie podoba to piszcie co mogłoby jeszcze być a co można usunąć. Uwaga! Projekty nie mogą być remiksami! Zwracamy uwagę na: -Efekty wizualne (specjalne) -Ilość skryptu -Pomysł -Ilość niedociągnięć (błędów, glitchy) -Jakość (W obu etapach) Mamy nadzieję że w konkursie wystartuje jeszcze więcej osób niż w tamtym (jak dobrze pamiętam to było 26) PO ogłoszeniu wyników pierwszego etapu możecie po prostu usunąć swoje intro jeśli nie chcecie żeby było. I to chyba tyle. Do zobaczenia! ;) Uczestnicy etapu finałowego: Goście specjalni:
Zlikwidowaliśmy 4 miejsce ponieważ tylko 7 osób wystawiło swoje projekty. Wyniki będą przełożone na wtorek 23.12. Nawet zastanawiam się czy nie zlikwidować by nawet 3 miejsca...Dziękuję Wam moi drodzy za to że w tamtym konkursie wystartowało tyle osób. To zwłaszcza dało mi motywację do zrobienia tego projektu. ;) Powodzenia życzę wszystkim uczestnikom!