Ponieważ jestem zbyt leniwa żeby robić slajdy, napiszę tutaj o co chodzi. No to niestety czy stety, 3 października (czyli jeśli to czytacie pierwszego to pojutrze) będę miała kolejna operację, tym razem będę miała wymieniane stare druty + dorabiane druty w miednicy, więc troszkę poważniejsza operacja niż te trzy lata temu. Byłoby mi miło gdybyście pomyśleli o mnie w ten piątek (nie zmuszam). Po za tym nie będę aktywna przez następne kilka dni, więc będę najprawdopodobniej odpisywać wszystkim w poniedziałek lub wtorek. Dobra wiadomość jest taka, że przez jakiś miesiąc nie będę chodzić do szkoły, więc postaram się zrobić coś fajniusiego :3. Tak czy siak, mam nadzieję że po operacji będzie lepiej, trzymajcie kciuki za mnie <3.
DOBRA, jednak przesunęli mi operację na szóstego (niestety), więc trzymajcie za mnie kciuki w poniedziałek (bo pan lekarz który mnie będzie operował jest niby w KoPeNhAdZe czy gdzieśtam (bruh) Edit: DAŁAM RADĘ YAAAAY