A i jeśli momentami coś wygląda lekko dziwnie, głównie ręce, to dlatego że dopiero się przyzwyczajam do nowego modelu Pikselozy (np. ramion złożonych z dwóch części, a nie jednej). Ale mam ogólnie nadzieje że wyszło mi dobrze, chociaż dosyć krótkie to jest, ale pomysłu nie miałam.