In ''jazda na czas'' you twist space key. W "jazda na czas" naciskasz spację. Działają następujące tryby: -jazda na czas, -3 osoby-jest ok ,tylko na końcu jakieś lagi -2 osoby,
Remake starej gry. Dzięki @kforcblok za projekt zuzel, wykorzystałem główny skrypt z tej gry tutaj.