Teraz bez dźwięku ani czegokolwiek praktycznie innego, bo na szybko. To tak, robię Q&A, robiłam też wcześniej, ale się zastanawiam czy ktokolwiek je widział, bo nikt żadnych pytań nie zadawał... Ale inaczej, pytania można zadawać do, chyba 20 grudnia, postaram się to wtedy zrobić, projekt z odpowiedziami udostępnię 24 grudnia, będzie taki prezent ode mnie dla was. Pytania piszemy pod tym projektem.
Odpowiedzi: https://scratch.mit.edu/projects/1259029437/