PRZEDŁUŻAM KONKURS Dobiłam dziesięć śledzi, i robię konkurs, o którym poniżej. Konkurs polega na narysowaniu Pikselozy lub Lili (pracuje nad rozszerzeniem mojego uniwersum), techniką dowolną, może być na kartce, może być Scratchowy wektor, może być Scratchowa bitmapa, może być w innym programie. Pikseloza/Lila może być w różnej formach, nie musi być konkretnie człowiekiem, co kto chce. Nie ma limitu prac na jedną osobę. Praca ma być remiksem tego projektu. Zapisy do 1 stycznia. Oddawanie prac do 11 stycznia. Wyniki i rozdanie nagród, 13-15 stycznia. Nagrody: 1 miejsce, śledź (jeśli już masz to polubienie i pokochanie pięciu twoich projektów), polubienie i pokochanie pięciu twoich projektów. 2 miejsce, śledź (to co wyżej), polubienie i pokochanie trzech twoich projektów. 3 miejsce, śledź (to co wyżej) polubienie i pokochanie jednego twojego projektu. Reszta miejsc, pokochanie jednego projektu. Zapisani: @JagodkaLee @
Dziękuje moim śledzącym (w kolejności chronologicznej): @JagodkaLee @cytrynka4 @jaabluszko @Icy_Immortal @AmiUwU_023 @Snixer_303 @Piorun2442 @gosiasp4 @ola_ujujuj @Heluzzz