oc brzydko wyszło.... miało być tak, że jej twarz zasłania kaptur ale chb tego nie widać Mam nadzieje, że mogę też zapisać mojego pieska (jak trzeba zrobić też jego rysunek to zrobię)
Druga wersja oc (ta z prostymi liniami i ładniejsza :P) jest zrobiona przez @Pikseloze