Kochani odchodzę ze Scratcha z kilku powodów o to powody: 1 Drugi Semestr w Szkole trzeba się pouczyć ponieważ chce mieć pasek ale obiecuję w Wakacje wrócę na Scratcha chyba że ( Patrz powód 2. ) 2 Mam zaplanowany Wyjazd Wakacyjny i kurde nie będę miał czasu na programowanie no bez przesady 3 Chcę po prostu odpocząć od Scratcha przez kilka miesięcy
Ale spokojnie jeszcze wrócę :)