1. Steruj strzałkami. 2. Dotykaj krawędzi, by iść do innych stref. 3. Kliknij spację na klawiaturze, by wchodzić w interakcje z otoczeniem. 4. Najważniejsze: zrelaksuj się :)
Moja pierwsza próba gry bez akcji. Czy poszło mi dobrze? Sorry jeśli tutorial jest brzydki :/ Muzyka: Zach Wagner - Aja - Royalty Free Music c by zmienić postać m by wyciszyć muzykę