Усім привіт! Це я, Діма. Вибачте що давно не робив проекти, у мене були справи. То, що про зміни? 1. Моя аватарка буде змінена Так ви все вірно почули, я ії змінюю. А на що? На мій ОС! 2. Я додаю проект - Dima Rig Dima Rig - проект у якому можна буде знайти усі частини мого ОС! Там буде різні варіанти очей, ротів та іншого! Також буде використовуватись для ФНФ мода. Посилання: Dima Rig ще не готово :( 3. Лор повністю змінено! Лор Аміда та Діми (мого ОС) повністю змінено! Тепер вони рідні брати, а також... Ну це були всі зміни, про які я хотів сказати! Побачимось пізніше! Від: Dimon_chipi_chapa