Kliknijcie flage jeżeli pierwszym slajdem nie jest ten z datą Smutne życie (nie, nie pije kawy to jest ka,kao ok?)
WIEM ŻE ISTENIEJE KZT I MOGE SIE JESZCZE ZAPISAĆ