Ogólnie, to przez ponad tydzień (tak bliżej dwóch tygodni) Scratch mi się nic chciał włączyć, a teraz też nie zawsze chce mi się włączać =( No i tak, ostatnio trochę powróciłam do zainteresowania Pokemonami, no i tak jakoś wyszło, że z braku innych pomysłów, zaczęłam rysować Pokemony, no i to miał być jeden, ale tak jakoś wyszło że na ten moment jest ich osiem, w miedzy czasie pomyślałam, że czemu nie, może mam w tym roku e8, ale mam też laureata (z historii), więc stwierdziłam że narysuje wszystkie Pokemony, a tych jest obecnie 1025... No i chciałam zrobić z dźwiękiem, tylko że siostra mi w pokoju siedziała, gadała i grzechotała kostką Rubika.