Scratch w ciul rozpixelował No cóż, życzę wam wszystkim szczęśliwych świąt wielkanocnych, bogatego zająca, mokrego dyngusa, smacznego jajka, dużo śledzików na SC, zdrowia, szczęścia i pomyślności ^^
Tak, jestem tak bardzo leniwym czlowiekiem Że wziełam po prostu jakiś losowy obrazek wielkanocny XD