1. Aby uruchomić grę, kliknij na zieloną flagę. 2. Celem gry jest zebranie przez żuczka wszystkich jabłek w kolejności od 1 do 11. 3. Aby sterować żuczkiem używaj strzałek: - Strzałka w górę = żuczek idzie do góry. - Strzałka w dół = żuczek idzie na dół. - Strzałka w lewo = żuczek idzie w lewo. - Strzałka w prawo = żuczek idzie w prawo. 4. Aby zebrać jabłko żuczek musi je dotknąć. 5. Po zebraniu jabłka zniknie ono z planszy i pojawi się +1 punkt na liczniku. 6. Stoper odlicza czas gry.
Żuczek chce zebrać wszystkie jabłka. Niestety, są rozsypane po całej planszy. Pomóż mu je zebrać. Życzę miłej zabawy :)