(muzyki nie ma bo jestem leniem) no wiec tak naciśnij flage to kreatura zacznie tańczyć naciśnij kreature to poleci konfetti. proste (przepraszam nie chciało mi sie ;-; ) (po prostu bardzo chciałam zrobic Pike jako tbh kreature ok?)
ta, mam urodziny i eeeee wypadałoby zrobić jakiś projekt cn no więc zrobiłam. tak. (dzieki Tulio za gifa xd) KONFETTI YIPPE :DDDDDDDDDD