WCIŚNIJ FLAGĘ DWA RAZY!!!! Dwufazowa walka ze MNĄ na scratchu! Bo mi się nudziło i nie miałem co robić! Tak! Ze MNĄ!!!!!! nie wiem co dodać, po prostu przeżyj A i faza 1 MA być taka denna, pozdrawiam
Toby Fox za undertale, Enocyre - Muzyka fazy 1 Sarc - Muzyka fazy 2 @Gato-Oficjal za inspirację