narazie to jeszcze pracuję ale no :) wiadomka!
wielkie podziękowania dla moich kolegów którzy mieli takie fajne ścieżki dźwiękowe zadymiarzy itd. może to być nielegalne według supercell ale jakoś dam radę no co? jestem programistą :) myślę że to wybuchnie nwm z rok później? (nie jestem popularny czy coś) mój youtube? https://www.youtube.com/watch?v=v0-km6QK_30 moje piosenki? https://www.bandlab.com/track/34e0450b-d9b2-4c54-acd0-5e53697ef0cd?revId=fb666b39-59c7-48fa-b932-68c285f0e4ab a inne znajdziesz w profilu :)