trochę fajniejsze ale dalej słabe, jak wam się podoba polubcie i dajcie komentarz. a jak wam się nie podoba to także dajcie komentarz pot tym filmem.
dziękuję kajtekambroziakowi ponieważ gdyby nie jego projekty to bym niemiał pomysłu na zrobienie animacji