Klawisze ,,0,s,r,p,w,k" służą do zmieniania napisu stacji. Gdy będziesz obok sygnalizatora kliknij guzik,,1'' żeby zagwizdać. Spacja jest do tego żeby pociąg jechał. Kiedy dojedziesz do ludzika z flagą ,,WIN" wygrywasz.