To gra dla 2 graczy. Pierwszy gracz (po lewej) chodzi przyciskami W i S, a strzela klawiszem V. Drugi gracz (po prawej) chodzi strzałkami góra-dół, a strzela klawiszem P. W grze chodzi o to aby strzelać do siebie nawzajem. Kto zastrzeli przeciwnika wygrywa!
Powodzenia!