ZASADY: 1.Żeby biec naciskaj [strzałka w górę] (jesteś psem). 2.Gdy dobiegniesz do celu wygrywasz, a gdy pierwszy dobiegnie kot to wygrywa kot. 3.Jak chcesz wznowić grę naciśnij [SPACJA]. <><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>< Pochwalcie się w komentarzu czy wygraliście. Powodzenia :D