przygody klocka sterowanie szczałkami ! spacja [space] = atak bronią PS: gra powstała z nudów ! gdy zrobiłem projekt po paru minutach odekciało mi się o kontynuować ! ale jednak ! w grze chodzi o skakanie po klockach ! i zebranie pucharu czyli przedmiotu dzięki któremu przechdzimy tą grę ! powodzenia ! w wersij 0.2v dodano nowe poziomy ! w wersij 0.3v dodano nowe poziomy i broń do walczenia ! w wesij 0.4 zostały poprawione błędy ! w wersij 0.5v zostały poprawione błędy i dodano nowe urozmaicenia w wersij 0.6v został dodany bonusowy poziom!
dziękuje za wszystkie pomysły ! za polubienia i ukochania! proszę o udostępnianie tej gry żeby miała więcej odsłon ! za to też bardzo dziękuje ! PS: gdy będzie coraz więcej wyświetleń,polubień i ukochań ! tym lepsza będzię gra i będzie więcej urozmaiceń ! [to zależy tylko od was! ] gra będzie lepsza !