to jest gra multiplayer! drużyna, która będzie miała najlepszy wynik do 01.04.2017r wygra nagrodę czyli jaką mam zrobić grę, później zrobie konkur w,który będzie trzeba narysowac postać do gry! i wzamian wysąpi w grze. !
Jeżeli wygra czerwona drużyna robię grę- Scracowe przygody[fabuła] Jeżeli wygra niebieska drużyna robię grę- Symulator zależy od was jaki! Jeżeli wygra zielona drużyna robię grę- przygody [postać, która wygra ! konkurs] Jeżeli wygra kolorowa drużyna robię grę- co chcecie [zaproponujcie w komentarzach! ] więc klikaj i niech twoja drużyna wygra!