porusza się strzałką lewą i prawą strzela się raserem spacją i omijasz asteroidy i jeśli w jedną trafisz to przelicza ci czas i gra skończona . Nie zapomnij pochwalić się wynikiem w komentarzu =^.^=
Dziękuję wam , że zagraliście w moją grę bardzo i bardzo dziękuje =^.^=