A lub strzałka w lewo - Ruch w lewo D lub strzałka w prawo - Ruch w prawo W lub strzałka w górę - Ruch w górę S lub strzałka w dół - Ruch w dół 1 - Włącz "remove kebab" (Menu) 0 - Wyłącz muzykę 2 - Włącz "Shibuya Downtown" (włączone automatycznie) W grze wdzielasz się w młodego Beniamina, który zapragnął kebaba. Musisz zebrać jak najwięcej kebaba i go zjeść zanim twój kolega Bartek je zabierze. V0.1 - Gra wyszła! (3 Maj 2017) V0.1.1 - Ulepszenie sterowania (4 Maj 2017) V0.1.2 - Muzyka! (4 Maj 2017) V0.2 - über-aktualizacja do muzyki! (4 Maj 2017) V0.2.1 - Aktualizacja wizualna kebabów (5 Maj 2017)
Stworzyłem grę sam. Robiąc remix, pamiętaj, by : 1. Właściwie coś zrobić, żeby remix nie był kopią. 2. Dać podziękowania i zapisać oryginalnego twórcę (mnie, PeTyTwelve) Jeśli zebrałeś 100 lub więcej kebabów, gratuluję. Ja sam zebrałem 100 i znudziła mi się gra. Muzyka : 1. Remove Kebab - stworzona została przez nieznanych serbów, aresztowanych za zbrodnie wojenne. 2. Shibuya Downtown - Została stworzona przez firmę SEGA.