W tej grze wcielasz się w uroczą żabkę. Twoim zadaniem jest złapanie 25 żuczków łapiesz je gdy namierzysz celownikiem i wystrzelisz językiem-klikasz lewy klawisz myszy (planuje dodać odliczanie czasowe ale nie jestem pewna czy je zrobić więc piszcie w komentarzach). Poziom łatwy: żuki są pokryte dużą warstwą mazi więc poruszają się bardzo wolno ze złapaniem ich nie ma najmniejszego problemu. Poziom średni: żuki poruszają się w średnim tempie, ale nie tak szybko na ile je stać. Poziom trudny: żuki biegają jak torpedy złapanie ich może przysporzyć nie małych kłopotów. !!!POWODZENIA!!!
Doceń moją prace - zostaw gwiazdkę i serduszko!! ;* Zachęcam do remiksowania.