KONKURS! Dla was jest przygotowany kolejny konkurs,w którym polega na..............przygotowaniu rysunku! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Rysunek ma przedstawiać twojego bohatera (np.jakiegoś ludzika) i Duszka jedzących lub przygotowujących wspólne danie.Każdy projekt pokocham i polubię.Projekt trzeba zremiksować.Zremiksowane projekty remiksów nie są brane pod uwagę! Konkurs skończy się,gdy liczba zremiksowanych projektów będzie wynosiła 12. Wtedy konkurs się skończy.Jak masz jakieś pytania,wiesz co zrobić (zapytać w komentarzu). Mam nadzieję,że wszystko zrozumiałe.NAPISZ W SWOIM PROJEKCIE,CO TO ZA DANIE :)