Kliknij zieloną flagę (cóż za odkrycie, Venoff Kolumbie)
Czas robienia tego wszystkiego: 6 godzin I tak nie jestem do końca zadowolona z anatomii (rysowanie na komputerze tego była masakrą). No cóż, ale z chorobą, zapaleniem spojówki i rozwalonym kolanem dałam radę (jakoś). Nie uważam też siebie za mistrza. W prawdzie chcę zostać grafikiem, ale i tak rysowanie traktuję jako hobby. Jestem amatorem i też popełniam błędy (nie wiecie, ile prac poszło do kosza, bo były tak słabe, że szkoda gadać). Na scratchu znajdziemy dużo twórców którzy tak czy owak będą lepsi. No cóż, ja rysuję dla zabawy i raczej nie traktuję tego jak wyścig szczurów. Przede mną jest jeszcze wiele nauki i jestem tego świadoma. I umówmy się... NIKT NIE JEST IDEALNY.