1. Nudzę się 2. Nudzę się 3. No tak się nudziłam, że aż miałam parcie na rysowanie Narysowałam Doggy'ego (?) nie jako słodkiego psiaka, który merda ogonkiem. Uznałam że ciekawiej by było jakby ktoś się bawił z nim i tu nagle on ściąga kaptur i takie "O kur... czaki" (W sumie, to by było ciekawe). Więc wyobraziłam sobie go jako takiego założyciela sekty (nie wiem kogo by czcili, pewnie Kamila) który trochę przygód przeżył. Dlaczego w nazwie jest Anubis? Anubis to egipski bóg zmarłych z łbem czarnego psa (albo szakala, nie pamiętam) i był moją inspiracją do tego. W prawdzie zostawiłam Doggy'emu ciepłą kolorystykę, jednak żeby było ciekawiej dałam mu tą dziwną ozdobę na szyi. BTW, cały czas słuchałam piosenki, która jest w tle tego projektu BTW nr 2, wiem, że pewnie on tak nie wygląda, no ale ok BTW nr 3, TO NIE PIESEŁ, TO NIE WILKEŁ... TYLKO WILKOŁAKO-BOGO-NIEWIEMCOJESZCZEOK CÓŚ