Jeśli chcesz flagę, to naciśnij flagę ( ͡ʘ╭͜ʖ╮͡ʘ) 1. remix. 2. rysunek muzę zostaw. 3. mój rysunek. 4. ocenisz. ¯\_(ツ)_/¯
@ZombiakKraftPolska Przykro mi, że to ty nie zremiksowałaś, ale nie denerwuj się na mnie i doceń mnie, ponieważ nikt nie docenia moich rzeczy :'( Ale dziękuje ci @myloveintera, że poprosiłaś mnie o zremiksowanie twojego OC :)