Sterujesz pac-man'em strzałkami . Wiśnia daje 10 punktów i 1 życie . Gdy dotkniesz aniołka tracisz jedno życie .Gdy zdobędziesz 200 punktów albo gdy dojdziesz do 0 w życiach będzie koniec gry . Życzę dobrej gry <3
Dziękuję za zagranie w moją grę , jeśli chcecie rozwinięcie zostawcie Like ! Zapraszam do zagrania w inne moje projekty ! =^.^= <3