Aby włączyć projekt, trzeba kliknąć Zieloną Flagę tak, jak we wszystkich projektach. Ogólnie to nic się nie robi, tylko ogląda się obrazki i słucha się muzykę.
W moim nowym albumie zdjęć znajdziesz wszystkie moje stare loga i te, które mam teraz i inne moje zdjęcia tak, jak w poprzednim albumie zdjęć. Jeśli podobają wam się moje loga, dajcie Gwiazdkę i/lub Serduszko oraz napiszcie komentarz (np. czy coś jest nie tak). Możecie też zremiksować mój album, żeby zrobić swój własny album. =========================================Muzyka zmienia się od tego, jaki jest miesiąc, a o to znajdziesz tu muzyki w projekcie: "How It Began", "Jingle Bells", "Midnight" i "Bounce Ball". ========================================= I piszcie w komentarzu, jaki obrazek najlepszy, chyba, że wszystkie są tak samo fajne ;)