Gra nie powstanie... Jest w planach zrobienie takiej gry, ale póki co nie potrafiłbym takiej zrobić... Jeśli będzie wiadomo coś o grze to na pewno gdzieś o tym wspomnę! Co myślicie o wypuszczeniu informacji co tydzień, w których bym umieszczał co się zmieniło, jakie projekty się pojawią, a jakie nie lub jakieś inne ciekawostki o moim profilu? Haloooooooooooo! XD jeśli chcesz zagrać w nową grę już niedługo to pisz w komentarzu! np. "ja chcę" i już ! to będzie gra typu hero zero! XD
dzieki Xddddddddddddddd xD