Sanik to twój zwierz!Karm go doitosami aby ni zgłodniał! Pozostałe dwie rzeczy to specjalne bonusy!!! Nie jedz za szybko bo skończą się doritosy! Jeżeli nie będziesz go karmić to wykituje!!!