Cel: Używaj klawiszy strzałek by kierować miską. Jak sama nazwa wskazuje, musisz się starać zbierać jak najwięcej jabłek. Na kolejnych poziomach zbierając duże jabłka i pomarańcze, otrzymujesz więcej punktów. Uważaj jednak na zabierające punkty zgniłe jabłka. Sterowanie i przyciski: STOP i Spacja zatrzymują wszystko. 1, 2, 3, 4, i 5 w lewym dolnym rogu oraz klawisze 1, 2, 3, 4, i 5 przełączają poziomy. Strzałki w prawym dolnym rogu zmieniają szybkość. Możesz używać również klawiszy: W, Z, S (wolno, zwykle, szybko).
Mój drugi projekt. Podobnie jak z Odbijaniem Piłki, wzorowałem się na jednym z samouczków Scratcha. Tym razem jednak dodałem coś od siebie - pięć poziomów, na każdym kolejnym z góry spada więcej rzeczy. Być może (tak jak w przypadku Odbijania Piłki: 2 osoby) kiedyś udostępnię unowocześnioną wersję. ----------------------------Aktualizacje----------------------------- 27.03.2019 Duże zmiany w wyglądzie miski, jabłek, przycisków, itp. Nowe logo gry (to na górze), Drobne poprawki. 24.02.2019 Zmieniono dźwięki przycisków prędkości, Poprawiono wygląd STOP i miski, Dodano nowy wygląd miski, oraz kilka innych rzeczy. 15.10.2018 Dodano przyciski zmieniające szybkość gry, Animację STOP, Podświetlenie przycisków poziomów, oraz dźwięki przycisków poziomów.