:3Press the stop sighn when done Plz! I don't have the biggest ego but...I wanted to try my hand at animating : 3кнопкой выберите настройку стоп Sighn когда сделано пожалуйста! У меня нет самого большого эго, но... Я хотел попробовать свои силы в анимации
I did the drawing credit to Coding from: @ArcanisHD