Gracz 1: W i S, Gracz 2: klawisze strzałek, Czas gry: 150 sekund, Cel gry: Zdobądź więcej punktów niż twój przeciwnik. Uwaga: Jeżeli pojedziesz poza ekran to wracasz na środek.
To jest druga gra z tej serii oraz moja pierwsza dwuosobowa. Zobacz pozostałe gry z serii: Odbijanie Piłki: https://scratch.mit.edu/projects/220908942/ Odbijanie Piłki: Zniszcz Ścianę: https://scratch.mit.edu/projects/225061019/ Angielska wersja tej gry: https://scratch.mit.edu/projects/341387327/