W grze chodzi o to, żeby obronić jak najwięcej rzutów karnych. Bramkarz broni za pomocą strzałek. Skuteczność to iloraz liczby obronionych rzutów i wszystkich rzutów wyrażony w procentach.Jest możliwość rzucania się w okienka. Klawisze a - lewo i s - prawo.
Moja pierwsza gra 3D! Pojawiła się nowa zmienna: record. Jeżeli przy liczbie strzałów większej bądź równej 10 Twoja skuteczność będzie większa niż dotychczasowy record, record zmieni się na nią. Jest możliwość rzucania się w okienka! Klawisze a-prawo i s-lewo! Szykuje potężną aktualizację gry. Między innymi kilka poziomów trudności, kupowanie nowych graczy, a może nawet strzelanie. Myślę, że będzie gotowa za 1-2 tygodnie. Będzie udostępniona jako oddzielny projekt.