w,a,s,d poruszanie się. Aby zniszczyć drzewo wciśnij myszkę lecz pamiętaj że musisz być blisko drzewa. Spacja budowanie jeżeli drzewo posiadamy w ekwipunku Miłej Zabawy!!!!
w, a, s, d moving. To destroy a tree, press the mouse but remember that you must be close to the tree. Space building if you have a tree in your inventory Have fun!!!!