press flag
i am d̵̡̧̢̢̢̛̞͕͚͇͎̠̼̺̝̳̯̜̬͚̩̻̳̠̘̬̦͍͉͚̦͖̜̮̞͚̟̜͈͈̈̽͑̋͆̈́̊͒͌̊̀̄͑́̀̽̆͛̄̑̃̅͌̏͌̄̐̉̽͐͗̈́͑̉́̉̄̚ͅa̷̢̢̢̨̛̛͓͖̦̮̥͙͔̺̰͍̠̯̫̳̣̬̖͇̪̣̘͊͑͌̌͛͑̂̃̔̍͑̿̓̂̋̓̋̔͒͐̈́̇̀̂͋͗̈́͑̈̌͘̚͜͝ͅb̴̨̰̥͈̟͓̲̖̟͖̪͔͉̪̠͔̭̘̳̟̠̻̻̼̘͙͎̣̬̞̤̟̫̣͉̳̹̝̬̑̒͜ͅͅb̶͓͂̈́͐̌̓̈̇̅̋͂̇̆̽͊̇͌̅̉͆̿͂͗͂̈́́̒̒̽͊̀͗̀̅̇͐̽́̐͑͌̀̔̓̇͆̕̚͝͝͠ï̴̢̯͉̤̟̙͎̯̥̔̄̓̉́̏͂̓͌́͂̅́͛̅̑̍́͌̀͊̋͗̌̅̅̈̊̿̚͘̚̚͜͝͠͝n̶̛̛͚̮̟̈́̍̌̔̈́̐̈́͋̈́̍͒̈̏̔̒̐̔͛̅̔̆̇̒́̃͒̃̂͗͊́͊́́͒̿̀̈́̂̃̀̕̕͘͝͠͝g̵̢̧̨̨̨̛̹̭̹̖̪̮͔̼͇̞̺̱̲̰̻̝̙͈͙̹͚̫͖͍̺̦̙͈̟͓͔͙̲̜̘̮͈͓͍̅͛̉̂͊̃̔̋̈́͌̈́͛̔̌̕͜͜͠͝͝ͅͅͅḉ̴̨̡̰͉͔̺̠̬͈͓͈̰͍̹̯̟̳̺̗͇̺͚̹̱̾̈́͒̆͒̌̔̒ͅͅỹ̴̨̡̛̬̬̲̬̰͚͖̜̤̭̭̲̳̙̗͇̻̯̪̠̱̰̝͔̹͉͓̣̻̱͈̝͇̍̉̉̉̾̃̆̋̊̌̌̊̎̄́̈́̈́̐͋̎̓̓̄̔͛̈́͆́̓͋̅́̕͝ç̶̧̢̢̢̨̢̛̩͈̞̥͓͕̤̲̗̟̜̻͔̪͉̮̤̺̖̭̗͙͇̻͈̖̠̠̲̱͎̟̒̀̂̾̀͋̿͊͗͆́̊̈́̊͋̂͌͂̔̊̉̈́́̇̉̒̿̀̔̎̍̕̕̕͝ͅl̵̢̧͎͎̙̯̬̥̳̫̫̮̥͈͓͙̉̈́̉̃̆̿̅̓̍̌̃̄̈́͗̈́̃̀̾͌̇̅͊͋̈́̐͑͗̐͆̒̐͑͌̚̕̚̕͜͝͝͝͝͝ͅơ̴̢̢̧̨̢̨͇̮̯̰̟̥̜͖̭͖̯̙͚̜̩̻̼̳͚̩͎̪̥̭̪̼̫͖͍͙̺̦̗̱̻̼̬̞̲̳̘̫̗̪̽̏͐̓̏́̂̾̆͗̅͒͑̎͗̀̿̀̎̓̇̍̀̎̏̆̌͘͘͠͝͠n̶̨̧̧̨̙̥̱̙̖̻̖̫̲͖͕͙̞̖̱̠̜̣̭̮̳̰̥͔͔͉̯͉̫̣͚̦̙͔̬̺̩̩͍̪͈̠̲͖̝͌́̿̈́̕ę̸̧̡̨̛̪̹̞̤̖͖͍̬̤͉̟͇͇̲̮͇͈̈̏̋͑̅̄̓̐̿̔̀̓̊̃̑͊͛̂͌̔̃͂͛͝ͅ