-------INSTRUKCJA DO GRY W RAINBOW FISH------- (Spacja) - zmiana ryby ( Strzałka w dół ) - kasujesz rybki - klony ( Zielona flaga ) - Start! ( Czerwony znak ) - Stop!
Hej, To ja @SweetCandy800 , Ten projekt stworzyłam z pomocą gracza martamer ( nie da się go od tak wyszukać, trzeba wyszukać w wyszukiwarce scratch " tymek2010 " a następnie kliknąć " zobie wilager " . w komentarzach znajdziecie " martamer " -a ). Zaglądajcie do niego ( tymek2010 i martamer ) Proszę was o gwiazdkę, serduszko lub chociaż komentarz jaka ryba najbardziej ci się podobała, choć najlepiej te trzy rzeczy :) Do następnego! ( projektu )