CZEŚĆ! Dawno nie robiłam gier bo nie miałam pomysłu, ale nagle przyszła mi do głowy taka oto gra: INSTRUKCJA DO GRY - Do kierowania ołówkiem, używaj strzałek. - Żeby przyłożyć ołówek do kartki, trzeba kliknąć klawisz a. - Mały rozmiar = klawisz s - Żeby oderwać ołowek od kartki, trzeba kliknąć klawisz b. - Tła, są jak " samouczek" do rysowania,żeby zmienić tła, klikaj: 1, 2, 3, 4, 5 jeżeli jednak sam chcesz rysować, kliknij klawisz m , a samouczek zniknie. - Jeżeli chcesz wszystko wyczyścić kliknij spację, a jeżeli chcesz wszystko wyczyścić i wrócić do samouczka kliknij zieloną flagę. - Żeby zmienić rozmiar lub kolor kliknij xb, lub bz . ( x = kolor, z= rozmiar ) - P.S. Żeby namalować trójkąt, wystarczy odpowiednio nastawić ołówek i kliknąć zieloną flagę ;) MIŁEJ ZABAWY!!!
BARDZO DZIĘKUJĘ ZA: GWIAZDKI SERDUSZKA, REMIKSY I WCHODZENIE NA MÓJ PROFIL. DZIĘKUJĘ TEŻ ZA ŚLEDZENIE MOJEGO STUDIA ( CandyStudio ) Pozdro :D SweetCandy800