żeby zagrać jak wciśniesz flagę na początku w polu tekstowym wpisz 2 później namaluj mapę *=niezbędne uwaga żeby zmienić kolor wciśnij guzik zanim kwadracik cie dogoni ps.lepiej zrób grubą warstwę trawy zielone - trawa* jasnoniebieskie - powietrze (usuń ziemie albo wodę(lub co chcesz)) ciemnoniebieskie - woda czerwone i żółte - spawn kotów (każdego po 5 )* szare - niedziałający spawn kotów później kliknij done wpisz najlepiej 20 i graj żeby otworzyć panel broni (na razie jest tylko bazooka) wciśnij "b" żeby wystrzelić bazookę przytrzymaj przycisk myszki przez 1,5 - 3 sekund żółci - a - w - s - d czerwoni - strzałki
only for testers or selected people ______________________________ tylko dla testerów lub wybranych osób