sterujemy w a s d pojazd zmieniamy klawiszem P maszyny podczepiamy Q zboże sprzedajemy na fioletowym kwadracie. zboże z kombajny przesypujemy kalwiszem O. Jak będzie dużo serduszek to będę ulepszał grę. <3
Pawex89